Menu
A+ A A-

Zlínský grál

MOBILNI APLIKACE POPIS ZLINSKYGRAL

 Teambuildingová GPS hra

Zažijte den plný překvapení, hádanek a úkolů, při kterém Vás čekají nezapomenutelné zážitky s vaším týmem. Poznáte zajímavá a netradiční místa starého i nového Zlína, dozvíte se zajímavosti, které na internetu nenajdete a možná právě vy, rozluštíte tajemství zlínského grálu.  Vydejte se s námi do minulosti a inspirujete se myšlenkami, se kterými je město Zlín propojeno již více než 100 let.

 Proč právě Zlín?

Zlín je nádherné a skvělé město, jehož ulice jsou spojeny s poutavou historií. Zrodila se zde řada unikátních myšlenek a žili zde významní lidé, kteří proslavili Zlín a celou Českou republiku až v dalekých krajích. Obyvatelé města Zlína byli vždy velmi inovativní a v řadě věcí udávali hlavní směr. Pojďme v tom pokračovat a nahlédněme prostřednictvím moderních technologií do slavné minulosti.

 Koncept hry

Hra Zlínský Grál je koncipována jako seznam stanovišť na interaktivní mapě. Jednotlivé soupeřící týmy se snaží projít herní stanoviště podle digitální mapy tak, aby získaly více bodů, než jejich soupeři. Stanoviště jsou bodována podle obtížnosti hádanek a vzdálenosti jednotlivých míst.

apka vzhled

Vše na míru

Verze hry je možné upravovat dle přání zákazníka. Dokážeme připravit hru na míru společnosti tak, aby vyhovovala jejím potřebám. Například při seznámení se s Vaší firmou při adaptačním a onboardingovém procesu.  Hra pomůže snadno a rychle zlepšit orientaci nováčka ve vaší firmě, seznámit jej s filozofií firmy, odbourá počáteční možné bariéry a rychleji zapojí nováčka do dění v celé společnosti.

Pořádáte den otevřených dveří a chcete, aby zájemce prohlídka zaujala svou jedinečností? Není problém, nastavíme hru podle vašich představ.

 

Výjimečnost hry

+ Hra Zlínský grál je zábava vhodná pro každého

+ Nachystáme příjemná překvapení v průběhu celé hry

+ Staráme se o občerstvení

+ Zajistíme zajímavosti z historie a prohlídky poutavých míst

+ Uděláte něco pro své zdraví

 

 Chcete s Vašimi spolupracovníky zažít skvělý den?

Kontaktujte nás a my Vám rádi zodpovíme případné dotazy a zašleme podrobné informace o průběhu a programu celé hry.

Kontakt

Zuzana Jakešová
specialista marketingu

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: +420 733 617 116

 

CEPA GPS HRY neustále rozvíjíme a brzy Vám představíme další, která pro Vás bude modulárně upravitelná a na míru.