Menu
A+ A A-
 

Zážitkový kurz První pomoci

Untitled
Kategorie:
Zážitkové kurzy
Datum:
2022-11-11 08:00 - 12:00
Místo konání:
Vavrečkova 5262, Zlín
Počet míst
14/14
Volných míst
14
Telefon:
+420 739 551 327
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Příloha

V kanceláři se mi nic stát nemůže

Poranění v práci jsou velmi podceňovaná, i pád ze židle může dopadnout Poranění v práci jsou velmi podceňovaná, i pád ze židle může dopadnout zle a je potřeba vědět, jak se zachovat. Jiná nebezpečí číhají ve výrobě a v těžkém průmyslu. Z pohledu pracovního i osobního života můžeme být svědkem náhlé zástavy srdce či dopravní nehody a je důležité si v těchto situacích umět poradit.

Správný postup zavolání první pomoci + právo

Účastníci se dozví, jak správně zavolat první pomoc. Jaké telefonní číslo zvolit,Účastníci se dozví, jak správně zavolat první pomoc. Jaké telefonní číslo zvolit,jak následně podat přesné informace, jak uklidnit sám sebe a zachovat klid.Důležitou součástí je  i otázka práva a první pomoci. Každý bude znát právní náležitosti první pomoci, aby se nemusel bát první pomoc použít.

Rizikové situace ve firmě a práce se stresem

Rizikové situace jsou všechny, nad kterými ztratíme kontrolu. Ukážeme si Rizikové situace jsou všechny, nad kterými ztratíme kontrolu. Ukážeme si i na první pohled banální poranění, která mohou ohrozit pacienta na životě. Při praktickém nácviku si též vyzkoušíte práci se stresem a techniky pro jehozvládání.

Konkrétní situace zinscenované na kurzu

Na místě kurzu lze zinscenovat veškeré probírané body od krvácení ažNa místě kurzu lze zinscenovat veškeré probírané body od krvácení ažpo resuscitaci. Ukážeme si příklady zástavy masivního krvácení končetin, zástavy krvácení ve špatně dostupných místech, jak na zprůchodněnídýchacích cest, zevní srdeční masáž.

Pomůcky, které se naučíme používat

Pomůcky na daném kurzu využíváme profesionální i improvizované,Pomůcky na daném kurzu využíváme profesionální i improvizované,aby byl člověk připraven na variantu, že zrovna nemá nic po ruce.  Naučímese používat například končetinové škrtidlo, izraelský obvaz, hrudní krytí, IZO,nosítka, ...

Zkušený lektor první pomoci z praxe

Kurzem vás  provede zkušený lektor Jakub Maciolek, který je příslušníkem policie Kurzem vás  provede zkušený lektor Jakub Maciolek, který je příslušníkem policie ČR, má znalosti z celé řady kurzů a zkušenosti čerpá z praxe, které nasbíral v ČR i na zahraničních misích. Kurzy pořádal již pro výrobní firmy, potápěče a občany. Z firem například: TURPRESS, Dive crew Czech, Fremach, Nova Mosilana, ... 

 

222

Kurz první pomoci Basic

4 hod. max 14 lidí, praktický nácvik - zástava krvácení + KPR.

Zastavení masivního krvácení, zprůchodnění dýchacích cest, Kardiopulmonální  resuscitace (KPR), Infarkt, cévní mozková příhoda (CMP), Problematika rizik spojená s úrazy ve firmě.

Ochutnávka kurzu Basic za 900 Kč!

 

Cena

900 Kč + 21 % DPH

Dotačně:  zdarma pro členy Plastikářského či Leteckého klastru

 

 

 
 

Všechny termíny:

  • 2022-11-11 08:00 - 12:00

Powered by iCagenda

Všechny události

Níže uvedené kurzy jsou otevřené každému, kdo touží po rozvoji svých znalostí a dovedností.

Kurzy vedeme tak, aby byly inspirující a praktické. Velký důraz klademe na přenos znalostí do vaší konkrétní praxe.

Vám "na míru"- zabezpečujeme i vzdělávací kurzy a workshopy, které jsou vytvořené přímo vašim potřebám na míru. Pokud máte konkrétní představu, tak nás neváhejte kontaktovat. V případě, že hledáte inspiraci, jak pojmout vaše podnikové vzdělávání, rádi Vám zašleme podrobnou nabídku našich služeb a kurzů.

kotnakt3

Objednat

Prihlasovaci pole
Hidden fields
Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec