Menu
A+ A A-

Aktuální trendy

Hledáte fakticky skvělou stáž?

+ Získáš faktické a praktické zkušenosti z reálné firmy.

+ Ve škole ti budou závidět a ptát se jak ses k nám dostal/a.

+ Mega benefity nemáme, ale je s námi mega sranda. Fakt.

+ Budeme tě oslovovat jménem.

+ Fakticky když budeš chtít, můžeš nám tykat.

+ Vždycky ti uvaříme fakt dobré kafe a poplácáme tě po zádech.

+ Máš to zadarmo! Ale co bys pro své vzdělání neudělal/a :)

+++ Těšíme se na Tebe!

Naše společnost CE-PA, spol. s r.o. zajišťuje poradenské a vzdělávací služby v oblasti vnitrofiremních procesů, managementu, výroby, obchodu a firemní strategie.

Poradenské i vzdělávací aktivity realizujeme u klientů v Čechách i na Moravě.

Přidejte se k nám!

Co Vás čeká?

 • aktualizace databáze kontaktů
 • spolupráce na realizaci projektů
 • administrace projektů
 • rešerše na zadaná témata
 • příprava textů dle potřeby
 • spolupráce na přípravě akcí pro veřejnost
 • spolupráce s kolegyněmi

Co od Vás očekáváme my?

 • výborný mluvený a písemný projev v češtině
 • proaktivní přístup, spolehlivost a důslednost
 • smysl pro práci v týmu
 • smysl pro humor :)

Co nabízíme?

 • dynamickou, kreativní a smysluplnou práci
 • možnost profesního růstu, odborného rozvoje a vzdělávání
 • možnost podílet se na směřování firmy
 • jedná se o neplacenou stáž v zajímavém pracovním prostředí soukromé firmy a přátelského týmu

A jak na to?

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je předložení následujícího:

 • strukturovaný CV v češtině
 • motivační dopis na 1 stránku

Zájemce prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (do pole předmět uveďte „Stáž“).

Adresa stáže: CE-PA, spol. s r.o., Vavrečkova 5262, 23. budova, Zlín, 760 01

Další informace

 • Doba čtení 5
Číst dál...

Proč všichni chtějí školení v Excelu?

 • Chcete zvládnout více práce za méně času?
 • Je pro Vás důležitý bezchybný výsledek?
 • Potřebujete automatizovat výpočty?
 • Váš informační systém není zatím schopen vygenerovat a uspořádat potřebná data?

V Excelu opravdu nejde jen o vytváření tabulek a pohledných grafů. Program splňuje požadavky i mnohem náročnějšího firemního prostředí.

Mezi nesporné výhody jeho používání patří:
Úspora času
Efektivita práce
Nezbytnost
Win-win

Co konkrétně umí Excel?

Základní i komplexní matematické funkce, které si nemusíte pamatovat
Jednoduchou organizaci dat
Analýzu dat a tvorbu predikcí
Kreativní lidé jej mohou využít pro tvorbu a úpravu pixelových obrázků
Řešit problémy organizovaným způsobem
Rychlé a přehledné zobrazení dat

Proč používat Excel?

o Rychlost zpracování jednotlivých úkolů
o Rozsah využívaných funkcí
o Poměr cena / výkon
o Velké množství manuálů díky celosvětovému rozšíření a délce jeho trvání
Proč tedy umět Excel?
Program Vás může zprvu mírně vylekat, když mu ale dáte šanci, uvidíte, že Vám pomůže dělat věci opravdu jednoduše. Budete se v práci cítit lépe, protože všední opakované úkony zvládnete rychleji a efektivněji.

Proč právě od nás?
+ Umíme to v pohodě a jednoduše
+ Excel naučíme opravdu každého
+ 100% srozumitelnost výkladu
+ Máme dlouholeté zkušenosti
+ Školíme česky i anglicky
+ Učíme na praktických příkladech
+ Maximálně 10 účastníků / 1 skupina

 

Máte zájem o kurz pro firmu? --> Easy Excel

Máte zájem o kurz pro Vás osobně? --> Excelentní kurz

 

Další informace

 • Doba čtení 5
Číst dál...

4. průmyslová revoluce je tady

Jste dobře připraveni na změnu?

Průmysl 4.0 se dnes promítá do širokého spektra odvětví a zahrnuje množství faktorů, které ovlivňují vývoj firem po celém světě. Z pozice poradenské společnosti, která se zabývá převážně průmyslovým inženýrstvím a výrobou, jsme vytvořili model Průmyslu 4.0 jak jej vnímáme my ve společnosti Ce-Pa.

TECHNOLOGIE

Dostupnost a výkonnost technologií, zejména internetu, příslušného hardware a software, nových materiálů, robotizace a umělé inteligence nastoluje předpoklady k naprosto zásadním inovacím.

INOVACE

Přestává existovat tady a tam, žijeme už nyní v globální síti. Síti plné dat, která je obtížné zpracovat, porozumět jim a řídit se jimi. Avšak ten, kdo je inovativní, kreativní a dokáže využít všech informací a technologických výdobytků, je schopen tvořit trendy a měnit společnost od základu.

LIDÉ

Společnost jsou lidé. Lidé individuální, různých schopností, zkušeností, znalostí, potřeb a ambicí. Zatímco technické inovace, nové materiály a změněné procesy se rozvíjí stále rychleji, lidské potřeby zůstávají stále velmi podobné.

ZELENÁ EKONOMIKA

Potřebujeme zajistit svou bezpečnost – bezpečné obydlí, přístup k potravě, zdravému životnímu prostředí. Potřebujeme být součásti lidské společnosti, ve které se vyznáme. Dosáhnout úspěchu a uznání a předat své know-how, jako součást lidské kultury, následujícím pokolením. Toužíme po vyvážené „zelené“ ekonomice, která naplní naše hmotné i duševní potřeby.

VÝVOJ

Nemáme křišťálovou kouli a nevíme, co bude přesně za pět nebo padesát let. Víme však, že dochází k zásadním změnám a víme, že jsme to my, kdo můžeme, budeme-li chtít, svou budoucnost ovlivnit.

Proto přicházíme s platformou určenou pro lidi, kteří „chtějí“ nestát na místě. Máme ambici dát dohromady lidi, kteří vlastní a vedou firmy menší a střední velikosti a spojit je s lidmi, které by za normálních okolností možná nepotkali.

Jde o lidi a firmy, které se nějakým způsobem angažují v oblastech, které považujeme ve 4. průmyslové revoluci za klíčové.

Podrobné informace o celém projektu Firma 4.0 najdete ZDE

 

Další informace

 • Doba čtení 5
Číst dál...

Vzdělávací plán jako nezbytná součást každé společnosti

Dnešní doba vyžaduje, aby se firma starala o rozvoj a další vzdělávání svých zaměstnanců. Investice do tréninků a vzdělávání se jí tak vrátí v podobě zvýšené produktivity práce zaměstnanců, využití nových informací a znalostí a větší motivací zaměstnance spolupracovat na inovacích.

Vzdělávání jako benefit

Vzdělávání zaměstnance však není vždy zaměřeno jen na rozvoj kompetencí, jež firma potřebuje. Firma by měla částečně uspokojovat také požadavky zaměstnance a poskytnout mu některý druh vzdělávání jako benefit. Tím docílí toho, že se zvýší jeho spokojenost v práci a také jeho loajalita. Důležité je, aby měla firma dobře zmapované současné i budoucí vzdělávací potřeby a byla si vědoma toho, že tréninkem rozvíjí zaměstnance pro své potřeby, ale zároveň zvyšuje jeho cenu na trhu práce. Neplatí totiž přímá úměra mezi investicemi do vzdělání a loajalitou zaměstnance k firmě. Nejeden praktický příklad by ukázal, že mnohý zaměstnanec využije firmu pro zvýšení své hodnoty na trhu a vyhledá si nového zaměstnavatele, který mu dá vyšší plat za to, co všechno vzděláváním získal. Z tohoto důvodu je nutné najít vhodnou rovnováhu mezi tím, co do člověka investujeme, a úsilím, jenž musí zaměstnanec sám vynaložit na vlastní růst.

Identifikace potřeb 

Jednou z nejdůležitějších aktivit před vytvořením vzdělávacího plánu je identifikace vzdělávacích potřeb. Ty si můžeme rozdělit z hlediska individuálních potřeb zaměstnance a dále z hlediska potřeb firmy.

Při identifikaci vzdělávacích potřeb jednotlivce vycházíme z požadovaného kvalifikačního profilu místa. Pokud firma využívá svůj kompetenční model nebo alespoň dobře zpracované popisy pracovních míst, již ví, jaké odborné, jazykové, počítačové a osobnostní předpoklady jsou na daném místě vyžadovány. Požadavky plánovaného místa jsou porovnávány s kvalifikačním profilem zaměstnance.  

Z hlediska celé firmy je potřeba získávat a sumarizovat informace o potřebě určitých vzdělávacích aktivit a na základě toho každoročně dělat plány vzdělávání v souladu s rozpočtem na vzdělávání. ASTD (The American Society for Training and Development) již tradičně doporučuje minimálně 40 hodin tréninku ročně na jednoho zaměstnance. Také uvádí, že možnost rozvoje je jedním z pěti nejdůležitějších faktorů pro zaměstnance v práci. Pokud zaměstnanec vzdělání nedostává, často to vede k jeho odchodu z firmy.

Jeden dokument na vše   

Nejen pro celou firmu, ale především pro personalisty, kteří celé vzdělávání zaměstnanců řídí, je nejlepším nástrojem Vzdělávací plán. Existuje mnoho návodů a přístupů k vytvoření vzdělávacího plánu. Nejúčinnějším se ale ukazuje vytvoření jednoho dokumentu, ve kterém najdeme plán vzdělávání, seznam zaměstnanců, popis pracovních pozic a požadavky na zaměstnance. Personalista tak pracuje s jedním dokumentem, jako s hlavním informačním kanálem. 

 

Interaktivní aplikace vzdělávacího plánu ke stažení ZDE

Další informace

 • Doba čtení 5
Číst dál...

Hledáte fakticky skvělou stáž?

+ Získáš faktické a praktické zkušenosti z reálné firmy. + Ve škole ti budou závidět a ptát se jak ses k nám dostal/a. + Mega benefity nemáme, ale je s námi mega sranda. Fakt. + Budeme tě oslovovat jménem. + Fakticky když budeš chtít, můžeš nám tykat. + Vždycky ti uvaříme fakt dobré kafe a...[...]

Proč všichni chtějí školení v Excelu?

Chcete zvládnout více práce za méně času? Je pro Vás důležitý bezchybný výsledek? Potřebujete automatizovat výpočty? Váš informační systém není zatím schopen vygenerovat a uspořádat potřebná data? V Excelu opravdu nejde jen o vytváření tabulek a pohledných grafů. Program splňuje požadavky i mnohem náročnějšího firemního prostředí. Mezi nesporné výhody jeho používání patří:Úspora časuEfektivita práceNezbytnostWin-win Co konkrétně...[...]

4. průmyslová revoluce je tady

Jste dobře připraveni na změnu? Průmysl 4.0 se dnes promítá do širokého spektra odvětví a zahrnuje množství faktorů, které ovlivňují vývoj firem po celém světě. Z pozice poradenské společnosti, která se zabývá převážně průmyslovým inženýrstvím a výrobou, jsme vytvořili model Průmyslu 4.0 jak jej vnímáme my ve společnosti Ce-Pa. TECHNOLOGIE Dostupnost a výkonnost technologií...[...]

Vzdělávací plán jako nezbytná součást ka...

Dnešní doba vyžaduje, aby se firma starala o rozvoj a další vzdělávání svých zaměstnanců. Investice do tréninků a vzdělávání se jí tak vrátí v podobě zvýšené produktivity práce zaměstnanců, využití nových informací a znalostí a větší motivací zaměstnance spolupracovat na inovacích. Vzdělávání jako benefit Vzdělávání zaměstnance však není vždy zaměřeno jen na...[...]

Diversity management součástí strategie ...

Úspěšní lidé netvoří pouze homogenní skupinu. Patří k nim muži, ženy, mladí i staří, lidé různého původu, barvy pleti, náboženského vyznání či sexuální orientace. Vytvářením různorodých týmů a respektování osobní i kulturní odlišnosti vede k úspěchu. Pojem Diversity můžeme volně do češtiny přeložit jako různorodost. Původní anglický pojem diversity má ovšem...[...]

Jak být dobrým personalistou...

Práce personalisty bývá často podceňována a lidem zvenčí se může zdát, že se jedná pouze o administraci při náboru nových zaměstnanců. Pravdou však je, že personalista ovlivňuje často chod a směr celé společnosti. Na nich nejčastěji záleží, jak kvalitní zaměstnance vybere, jak stávající zaměstnanci přijmou nové změny, jak fungují pracovní...[...]

Zpět

 

 

Získejte ZDARMA náš vzdělávací plán!

Pomůže Vám k lepšímu plánování vzdělávání Vašich zaměstnanců. Stačí zadat kontaktní údaje a zašleme Vám jej do Vaší e-mailové schránky.

Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec