Naši klienti
Spolupráce s CE-PA našim klientům pomohla nastavit efektivní procesy a moderní trendy v jejich firmách










Partneři
Kurz je určen pro každého, kdo má zájem o praktické využití umělé inteligence ve své profesní praxi a pro nadšence v oblasti umělé inteligence. Kurz je z velké části zaměřen prakticky.
Přemýšlíte, jak využít umělou inteligenci (AI) v práci a získat tak konkurenční výhodu? Přijďte na školení o praktickém využití umělé inteligence a dozvíte se, jak AI technologie využít tam, kde potřebujete.
Je jedno, jakou vykonáváte funkci. Vezměte si PC, tablet, či smart-phone
a vyzkoušejte si všechno na místě.
LEKTOŘI
Je držitelem certifikátu Master practicioner Neurolingvistického programování. Vystudoval obor Marketing na magisterském programu Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Přes 5 let se věnuje lektorské činnosti. Aktuálně působí v oblasti HR a věnuje se konzultantské činnosti, náboru. Ve své praxi se zaměřuje na témata, která si vyžaduje dnešní doba: kritické myšlení, analýza, kreativita a digitální kompetence. V rámci svých kurzů se snaží probudit v účastnících chuť a touhu dělat věci jinak.
Oblast IT je jeho vášní, zajímá se o dění v oblasti vědy a techniky a již od dětství je obklopen technologiemi, a to díky rodinnému programátorskému prostředí. V rámci svého studia na Střední průmyslové škole Zlín v oboru technické lyceum se věnoval programování. Téměř 10 let pracoval na pozici Specialisty řízení jakosti výroby, kde zodpovídal za uvedení nových výrobků na trh. Díky svému technickému backgroundu dělal most mezi oddělením kvality a IT. Aktuálně se věnuje oblasti HR služeb, kde je konfrontován s IT ještě ve větší míře. Průřez jeho znalostí z oblasti IT a zkušeností z oboru kvality, spolu s technikami sourcingu a recruitmentu mu pomáhají lépe cílit vhodné nabídky příslušným lidem.
TERMÍN KURZU
2. 6. (8:00 – 15:30)
MÍSTO
Technologické inovační centrum, Vavrečkova 5262, 760 01 Zlín
3 500 Kč bez DPH
Možnost financování z dotačních projektů viz výzva 110.
Powered by iCagenda
Personální ředitel - Kovárna VIVA a.s.
CE-PA nám velmi pomohla s nastavením koncepce vzdělávacího projektu. Jejich tým vždy přichází s neotřelým a inovativním řešením.
Osobně oceňuji i pořádání originálních konferencí, workshopů a profesionálních HR akcí.
HR Generalist - Trelleborg Wheel Systems
Již řadu let spolupracujeme se společností CE-PA. V této moderní vzdělávací společnosti se skvěle podařilo skloubit praktické dovednosti a teoretické znalosti, které jsou díky vysoce profesionálním zástupcům společnosti a lektorům schopni efektivně přenášet do praxe nejen pro výrobní společnosti.
Kurzy u společnosti CE-PA jsou vždy propojeny s praxí, inovacemi a aplikovatelnými informacemi.
Svým progresivním přístupem ke vzdělávání a konferencí Fenomén 4.0 dokázali rozvířit stojaté zlínské vody v oblasti vzdělávání.
Personální ředitelka - Pars Nova a.s., člen skupiny ŠKODA
CE-PA pro nás připravila Velkou školu mistrů. Výběr této vzdělávací společnosti byla okamžitá volba, díky jejich smyslu pro gamifikaci vzdělávání a zaměření na kvalitní workshopy.
Se spoluprací jsme byli maximálně spokojeni.
Doporučujeme.
HR manager - Fremach Morava s.r.o.
Parádní vzdělávací a poradenská firma. Pracují systematicky a často myslí i za nás a právě proto jsme již mnoho let spokojeni se vzájemnou spoluprací.
Vážíme si kvalitně navržených a perfektně realizovaných workshopů.
Personální vedoucí - PRECIZ, s.r.o.
Se společností CE-PA dlouhodobě spolupracujeme na projektu Zdravá firma. Velmi nám pomohlo správné nastavení hodnot a efektivního systému interní komunikace.
Oceňujeme i perfektní vedení workshopů pro management.
Společnost CE-PA vřele doporučujeme.
HR manažer - 5M s.r.o.
Dlouhodobá spolupráce: skvělé výsledky u proškolených týmů, bezproblémová spolupráce a kvalitní lektorský tým, který rozumí potřebám výrobní firmy.
Naši klienti
Spolupráce s CE-PA našim klientům pomohla nastavit efektivní procesy a moderní trendy v jejich firmách
Partneři