Menu

Vzdělání
je ta nejsilnější zbraň,
kterou lze změnit svět.

Kurzy

Eventy

Gamifikace

 

Zážitkový kurz Fyzioworkshop

medium-shot-doctor-talking-patient
Kategorie:
Zážitkové kurzy
Datum:
27. říjen 2022 08:00
Místo konání:
Vavrečkova 5262, Zlín
Počet míst
12/12
Volných míst
10
Telefon:
+420 739 551 327
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Příloha

FYZIOWORKSHOP

Spousta lidí na kurzu se ptá: "proč se tohle neučí naše děti ve školách? " či,"proč tohle neučili nás?". Každý by měl mít základní znalosti o svém těle a jak s ním pracovat.

V čem všem pomůže kurz v každodenní praxi?

Kompletní zlepšení životních podmínek, pomůže při typických bolestech zad, nohou, hlavy a migrén. Pomocí dechu a dechových praktik si můžeme vyrovnat hormonální rovnováhu, správně zapojit enzymy v trávicím traktu. Pomoci při psychických potížích, či stresových situacích. Jsou zahrnuty cviky na posílení vnitřního stabilizačního systému, otevření kloubních spojů skrze práce s fasciemi a dalším vazivem. Kompletní zlepšení životních podmínek, pomůže při typických bolestech zad, nohou, hlavy a migrén. Pomocí dechu a dechových praktik si můžeme vyrovnat hormonální rovnováhu, správně zapojit enzymy v trávicím traktu. Pomoci při psychických potížích, či stresových situacích. Jsou zahrnuty cviky na posílení vnitřního stabilizačního systému, otevření kloubních spojů skrze práce s fasciemi a dalším vazivem. Posílení schopnosti zapojovat svaly komplexně a docílit tak ne izolovaného pohybu. Soustředíme se i na uvolnění svalových snopcu, práci s spazmy, a navrácení flexibilního fungování kolagenovych části těla. Metody, aktivně používáme jsou DNS od profesora Koláře, FTP, FRC, tradiční čínská medicína, pranajama, a mnoho dalších.Rizikové situace ve firmě a práce se stresem.

Mohou si donést fotografie svého pracoviště?

Klienti si mohou donést cokoliv a čím lépe dokáží vyjádřit svůj stereotyp pohybů, tím lépe dokážeme (klidně i na místě) vypracovat kvalitní plán na zlepšení situace. Většinou stačí slovní popis a ukázka pohybů. Případně je možné dojít přímo do firmy.

Špatné návyky v praxi - co nevědomky děláme všichni?

Obecně se dá říct, že zde v Evropě je asi největší problém šíření špatných informací, zbavování se zodpovědnosti za své tělo a opakování chyb starších generací. Když budeme trochu více konkrétní, jde o styl chůze, dýchání, a nakládání s celkovou fyzickou i psychickou energií. Mělké dýchání hrudníkem a ústy má za následek kompletně špatné používání vnitřního stabilizačního systému, změny páteře, změny lebky, přetěžování svalů v částech bederní a krční oblasti. Obecně se dá říct, že zde v Evropě je asi největší problém šíření špatných informací, zbavování se zodpovědnosti za své tělo a opakování chyb starších generací. Když budeme trochu více konkrétní, jde o styl chůze, dýchání, a nakládání s celkovou fyzickou i psychickou energií. Mělké dýchání hrudníkem a ústy má za následek kompletně špatné používání vnitřního stabilizačního systému, změny páteře, změny lebky, přetěžování svalů v částech bederní a krční oblasti. Pro příklad za posledních necelých 100 let jsme si vyvinuly sklon k tomu mít predkus a to jen špatným dýcháním a genetickým předáním tohoto principu.

Psychosomatika, stravování, pohyb a směnný provoz?

Pohyb a strava jsou velmi zásadní a na kurzu se jich vždy dotkneme. Stejně jako spánkového principu a tím pádem i směnného provozu.

Zkušený lektor fyzioterapie Karel Veverka

Lektor má vystudovaný obor speciální pedagogické fakulty s bakalářským titulem a to dálkovou formou při práci v armádních složkách a později při práci v personální agentuře. Po ukončení práce v personální sféře se vydal do gastronomie, živil se otevíráním gastro provozů a krizovým managementem v restauracích, kavárnách a čajovnách. Po skončení působení v armádě bylo jeho hlavní činností studium Tradiční Čínské medicíny, Gong Fu Cha Feng Shuo La, Gong Fu Bagua Zhang, kde se zdokonaloval ve starobylém umění diagnostiky a léčebných a terapeutických metodách po dobu dvanácti let.

Co s sebou na kurz?

pohodlné oblečení na cvičení, 

pití, 

podložku na cvičení,

pokud je to možné, tak i theraband, či jinou formu pružné cvičící gumy.

 

Ochutnávka kurzu Fyzio Basic za 900 Kč!

 

Cena

900 Kč + 21 % DPH

Dotačně:  zdarma pro členy Plastikářského či Leteckého klastru

 

 

 
 

Všechny termíny:

  • 27. říjen 2022 08:00

Powered by iCagenda

Reference

RackMultipart20190423 29649 ghzd39

Martin Lutonský

Personální ředitel - Kovárna VIVA a.s.

CE-PA nám velmi pomohla s nastavením koncepce vzdělávacího projektu. Jejich tým vždy přichází s neotřelým a inovativním řešením.

Osobně oceňuji i pořádání originálních konferencí, workshopů a profesionálních HR akcí.

trelleborg vector logo

Martina Maňasová

HR Generalist - Trelleborg Wheel Systems

Již řadu let spolupracujeme se společností CE-PA. V této moderní vzdělávací společnosti se skvěle podařilo skloubit praktické dovednosti a teoretické znalosti, které jsou díky vysoce profesionálním zástupcům společnosti a lektorům schopni efektivně přenášet do praxe nejen pro výrobní společnosti.

Kurzy u společnosti CE-PA jsou vždy propojeny s praxí, inovacemi a aplikovatelnými informacemi.

Svým progresivním přístupem ke vzdělávání a konferencí Fenomén 4.0 dokázali rozvířit stojaté zlínské vody v oblasti vzdělávání.

logo

Lucie Novotná

Personální ředitelka - Pars Nova a.s., člen skupiny ŠKODA

CE-PA pro nás připravila Velkou školu mistrů. Výběr této vzdělávací společnosti byla okamžitá volba, díky jejich smyslu pro gamifikaci vzdělávání a zaměření na kvalitní workshopy.

Se spoluprací jsme byli maximálně spokojeni.

Doporučujeme.

Fremachlogo

Ondřej Kočí

HR manager - Fremach Morava s.r.o. 

Parádní vzdělávací a poradenská firma. Pracují systematicky a často myslí i za nás a právě proto jsme již mnoho let spokojeni se vzájemnou spoluprací.

Vážíme si kvalitně navržených a perfektně realizovaných workshopů.

unnamed

Věra Šenkeříková

Personální vedoucí - PRECIZ, s.r.o.

Se společností CE-PA dlouhodobě spolupracujeme na projektu Zdravá firma. Velmi nám pomohlo správné nastavení hodnot a efektivního systému interní komunikace.

Oceňujeme i perfektní vedení workshopů pro management.

Společnost CE-PA vřele doporučujeme.

download

Luděk Krystýn

HR manažer - 5M s.r.o.

Dlouhodobá spolupráce: skvělé výsledky u proškolených týmů, bezproblémová spolupráce a kvalitní lektorský tým, který rozumí potřebám výrobní firmy.  

Získaných prostředků pro vaše vzdělávání

Spokojených firemních klientů

Odškolených dnů za rok

Spolupracujících lektorů

 

Naši klienti

Spolupráce s CE-PA našim klientům pomohla nastavit efektivní procesy a moderní trendy v jejich firmách

bataaircraftirisaskodaprecizfremachkiktrelleborg sws a.s. refer logo 5m

 

 

Partneři

nadacekomora zlin2plastrcu slogomor let logo

 

Novinky na váš email