Menu

Vzdělání
je ta nejsilnější zbraň,
kterou lze změnit svět.

Kurzy

Eventy

Gamifikace

 

Zážitkový kurz První pomoci

Untitled
Kategorie:
Zážitkové kurzy
Datum:
11. listopad 2022 08:00 - 12:00
Místo konání:
Vavrečkova 5262, Zlín
Počet míst
14/14
Volných míst
14
Telefon:
+420 739 551 327
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Příloha

V kanceláři se mi nic stát nemůže

Poranění v práci jsou velmi podceňovaná, i pád ze židle může dopadnout Poranění v práci jsou velmi podceňovaná, i pád ze židle může dopadnout zle a je potřeba vědět, jak se zachovat. Jiná nebezpečí číhají ve výrobě a v těžkém průmyslu. Z pohledu pracovního i osobního života můžeme být svědkem náhlé zástavy srdce či dopravní nehody a je důležité si v těchto situacích umět poradit.

Správný postup zavolání první pomoci + právo

Účastníci se dozví, jak správně zavolat první pomoc. Jaké telefonní číslo zvolit,Účastníci se dozví, jak správně zavolat první pomoc. Jaké telefonní číslo zvolit,jak následně podat přesné informace, jak uklidnit sám sebe a zachovat klid.Důležitou součástí je  i otázka práva a první pomoci. Každý bude znát právní náležitosti první pomoci, aby se nemusel bát první pomoc použít.

Rizikové situace ve firmě a práce se stresem

Rizikové situace jsou všechny, nad kterými ztratíme kontrolu. Ukážeme si Rizikové situace jsou všechny, nad kterými ztratíme kontrolu. Ukážeme si i na první pohled banální poranění, která mohou ohrozit pacienta na životě. Při praktickém nácviku si též vyzkoušíte práci se stresem a techniky pro jehozvládání.

Konkrétní situace zinscenované na kurzu

Na místě kurzu lze zinscenovat veškeré probírané body od krvácení ažNa místě kurzu lze zinscenovat veškeré probírané body od krvácení ažpo resuscitaci. Ukážeme si příklady zástavy masivního krvácení končetin, zástavy krvácení ve špatně dostupných místech, jak na zprůchodněnídýchacích cest, zevní srdeční masáž.

Pomůcky, které se naučíme používat

Pomůcky na daném kurzu využíváme profesionální i improvizované,Pomůcky na daném kurzu využíváme profesionální i improvizované,aby byl člověk připraven na variantu, že zrovna nemá nic po ruce.  Naučímese používat například končetinové škrtidlo, izraelský obvaz, hrudní krytí, IZO,nosítka, ...

Zkušený lektor první pomoci z praxe

Kurzem vás  provede zkušený lektor Jakub Maciolek, který je příslušníkem policie Kurzem vás  provede zkušený lektor Jakub Maciolek, který je příslušníkem policie ČR, má znalosti z celé řady kurzů a zkušenosti čerpá z praxe, které nasbíral v ČR i na zahraničních misích. Kurzy pořádal již pro výrobní firmy, potápěče a občany. Z firem například: TURPRESS, Dive crew Czech, Fremach, Nova Mosilana, ... 

 

222

Kurz první pomoci Basic

4 hod. max 14 lidí, praktický nácvik - zástava krvácení + KPR.

Zastavení masivního krvácení, zprůchodnění dýchacích cest, Kardiopulmonální  resuscitace (KPR), Infarkt, cévní mozková příhoda (CMP), Problematika rizik spojená s úrazy ve firmě.

Ochutnávka kurzu Basic za 900 Kč!

 

Cena

900 Kč + 21 % DPH

Dotačně:  zdarma pro členy Plastikářského či Leteckého klastru

 

 

 
 

Všechny termíny:

  • 11. listopad 2022 08:00 - 12:00

Powered by iCagenda

Reference

RackMultipart20190423 29649 ghzd39

Martin Lutonský

Personální ředitel - Kovárna VIVA a.s.

CE-PA nám velmi pomohla s nastavením koncepce vzdělávacího projektu. Jejich tým vždy přichází s neotřelým a inovativním řešením.

Osobně oceňuji i pořádání originálních konferencí, workshopů a profesionálních HR akcí.

trelleborg vector logo

Martina Maňasová

HR Generalist - Trelleborg Wheel Systems

Již řadu let spolupracujeme se společností CE-PA. V této moderní vzdělávací společnosti se skvěle podařilo skloubit praktické dovednosti a teoretické znalosti, které jsou díky vysoce profesionálním zástupcům společnosti a lektorům schopni efektivně přenášet do praxe nejen pro výrobní společnosti.

Kurzy u společnosti CE-PA jsou vždy propojeny s praxí, inovacemi a aplikovatelnými informacemi.

Svým progresivním přístupem ke vzdělávání a konferencí Fenomén 4.0 dokázali rozvířit stojaté zlínské vody v oblasti vzdělávání.

logo

Lucie Novotná

Personální ředitelka - Pars Nova a.s., člen skupiny ŠKODA

CE-PA pro nás připravila Velkou školu mistrů. Výběr této vzdělávací společnosti byla okamžitá volba, díky jejich smyslu pro gamifikaci vzdělávání a zaměření na kvalitní workshopy.

Se spoluprací jsme byli maximálně spokojeni.

Doporučujeme.

Fremachlogo

Ondřej Kočí

HR manager - Fremach Morava s.r.o. 

Parádní vzdělávací a poradenská firma. Pracují systematicky a často myslí i za nás a právě proto jsme již mnoho let spokojeni se vzájemnou spoluprací.

Vážíme si kvalitně navržených a perfektně realizovaných workshopů.

unnamed

Věra Šenkeříková

Personální vedoucí - PRECIZ, s.r.o.

Se společností CE-PA dlouhodobě spolupracujeme na projektu Zdravá firma. Velmi nám pomohlo správné nastavení hodnot a efektivního systému interní komunikace.

Oceňujeme i perfektní vedení workshopů pro management.

Společnost CE-PA vřele doporučujeme.

download

Luděk Krystýn

HR manažer - 5M s.r.o.

Dlouhodobá spolupráce: skvělé výsledky u proškolených týmů, bezproblémová spolupráce a kvalitní lektorský tým, který rozumí potřebám výrobní firmy.  

Získaných prostředků pro vaše vzdělávání

Spokojených firemních klientů

Odškolených dnů za rok

Spolupracujících lektorů

 

Naši klienti

Spolupráce s CE-PA našim klientům pomohla nastavit efektivní procesy a moderní trendy v jejich firmách

bataaircraftirisaskodaprecizfremachkiktrelleborg sws a.s. refer logo 5m

 

 

Partneři

nadacekomora zlin2plastrcu slogomor let logo

 

Novinky na váš email