Menu

HR Budoucnosti

Kategorie:
Personalistika
Datum:
28. duben 2020 12:00 - 29. duben 2020 17:00
Místo konání:
Spa Hotel Lanterna, Leskové 659, 756 06 Velké Karlovice
Počet míst
12
Volných míst
5

 HR budoucnosti

Happiness management a osobní produktivita

Cílem je spokojený, zdravý, aktivní, loajální, tvořivý, šťastný, zvídavý, obětavý  a produktivnější zaměstnanec. Práce Happinesse managera má velký přínos pro zaměstnavatele.

Spokojený zaměstnanec přináší vyšší pracovní výkon a kreativní nápady, firma je více konkurenceschopná, nachází nové postupy a řešení, snižuje se fluktuace a mnoho dalších. Dvoudenní seminář nabízí ochutnávku práce Happiness managera skloubenou s posílením potřebných kompetencí.

Úkolem Happiness managera ve firmě je plnit řadu úkolů a povinností. Pracuje na budování a udržování týmů, podporuje firemní hodnoty, pomáhá při náboru, pořádá firemní akce, pracuje na neformální komunikaci.Učí ventilovat stres, zvládat work-life balance, marketingové a PR aktivity a hlavně pracuje na své dobré náladě i svých zaměstnanců.

 

OBSAH SEMINÁŘE: PRAXE A NOVÉ NÁSTROJE PRO HR

 • Happiness management - podpora výkonnosti zaměstnanců
 • Office jóga - na pracovišti i mimo něj
 • CANVA - marketingový nástroj pro HR
 • Etiketa v práci, na schůzce či jednání
 • Šéf koučem - co se za tím schovává
 • Efektivní komunikace - řešení konfliktů na pracovišti
 • Mindfulness - naučme se být tady a teď

 

S KÝM SE SETKÁTE?

S oblíbenou lektorkou Gabrielou Rejman a jejími hosty.

Setkání personalistů proběhne za účasti:

 • Gabriela Rejman - Gábina se věnuje lektorské činnosti v oblasti personalistiky více než 13 let, umí prakticky a srozumitelně ukázat způsoby využití nových nástrojů, které lze využít k rozšíření vašich kompetencí v práci i osobním životě.
 • Jan Podzimek - Honza je realista s nohama na zemi. V roce 2010 spoluzaložil ve Zlíně marketingovou agenturu PRIA, která vyrostla do týmu více než 50 specialistů. Honza se s vámi podělí o svou dobrou náladu a zkušenosti s maximálním vytížením.
 • Adriana Tkočová -  Aďka dokáže přirozeným způsobem začlenit jógu do běžného života. Zaměřuje se především na zdravotní aspekt pohybu s propojením dechu, těla a mysli. Office jóga je dnes celosvětově využívanou praxí. 

 

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ KURZU:

 • 28. a 29. 4. 2020
 • Spa Hotel Lanterna, Leskové 659, 756 06 Velké Karlovice

Mám zájem o dvoudenní kurz HR ve Velkých Karlovicích

 

 


Cena:

12.900 Kč bez DPH

Cena zahrnuje: dvoudenní kurz s profesionály, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, občerstvení během celého kurzu, časově neomezené vstupy do L-SPA Lanterna i Wellness Horal + transfer v rámci resortu, ručníkový servis pro vstup do wellness, WIFI, parkování u hotelu

Při registraci do 15. 3. cena 9. 900 Kč bez DPH

 

 REGISTRUJTE SE NA: 

Radka Dvořáková, asistentka, +420 604 251 808, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

Nenechte si ujít příležitost a stáhněte si náš vzdělávací plán :)

Těšíme se na setkání! :)

 
 

Všechny termíny:

 • Od 28. duben 2020 12:00 do 29. duben 2020 17:00

Powered by iCagenda

Novinky na váš email

Naše úspěšné expedice

ekofiltr

Jaromír Münster

ekonomický ředitel Ekofiltr s.r.o.

Díky projektu „Změna layoutu výrobní haly", který jsme realizovali ve spolupráci s firmou CE-PA, se nám podařilo snížit průměrnou dobu výroby o více než 15 %. Důsledkem bylo také zrušení odpolední směny na dvou pracovištích.

irisa

Jiří Dřevikovský

ředitel závodu Irisa 

Ve spolupráci s konzultanty společnosti CE-PA jsme zvládli relokaci výrobní linky a náběh projektu. Díky následné optimalizaci pracoviště postupně zvyšujeme produktivitu a plníme tak požadavky zákazníka.

janca-logo

Martin Šuta

vedoucí prodejen Janča V.M. s.r.o.

CE-PA pro nás realizovala Competitive mystery shopping, díky kterému jsme odhalili naše slabé stránky v porovnání s konkurenčními podniky.  

ekofiltr

David Münster

obchodní ředitel Ekofiltr s.r.o.

Společnost CE-PA s.r.o. pro nás vytvořila dynamické kalkulační programy, díky kterým jsme schopni sledovat skutečné náklady na výrobek a přesněji alokovat režijní náklady. Tyto programy jsou pro nás skvělým obchodním nástrojem.

spo-spol-s-r-o

Martin Marušák

vedoucí výroby SPO s.r.o.

Ve spolupráci se společností CE-PA jsme dokázali na pracovišti Tryskání snížit manipulovanou hmotnost odlitků o 50 % a průměrný čas tryskání o 25 %.

Úspor, které jsme nalezli ve vaší výrobě

Nabídek na společnou výpravu

Osob, které jsme proškolili

Naši klienti a reference

Spolupráce s CE-PA našim klientům pomohla nastavit efektivní procesy a moderní trendy v jejich firmách