Menu

HR Budoucnosti

 Registrace ukončena
 
7
Kategorie:
Personalistika
Datum:
28. duben 2020 12:00 - 29. duben 2020 17:00
Místo konání:
Spa Hotel Lanterna, Leskové 659, 756 06 Velké Karlovice
Počet míst
12
Volných míst
5

 HR budoucnosti

Happiness management a osobní produktivita

Cílem je spokojený, zdravý, aktivní, loajální, tvořivý, šťastný, zvídavý, obětavý  a produktivnější zaměstnanec. Práce Happinesse managera má velký přínos pro zaměstnavatele.

Spokojený zaměstnanec přináší vyšší pracovní výkon a kreativní nápady, firma je více konkurenceschopná, nachází nové postupy a řešení, snižuje se fluktuace a mnoho dalších. Dvoudenní seminář nabízí ochutnávku práce Happiness managera skloubenou s posílením potřebných kompetencí.

Úkolem Happiness managera ve firmě je plnit řadu úkolů a povinností. Pracuje na budování a udržování týmů, podporuje firemní hodnoty, pomáhá při náboru, pořádá firemní akce, pracuje na neformální komunikaci.Učí ventilovat stres, zvládat work-life balance, marketingové a PR aktivity a hlavně pracuje na své dobré náladě i svých zaměstnanců.

 

OBSAH SEMINÁŘE: PRAXE A NOVÉ NÁSTROJE PRO HR

 • Happiness management - podpora výkonnosti zaměstnanců
 • Office jóga - na pracovišti i mimo něj
 • CANVA - marketingový nástroj pro HR
 • Etiketa v práci, na schůzce či jednání
 • Šéf koučem - co se za tím schovává
 • Efektivní komunikace - řešení konfliktů na pracovišti
 • Mindfulness - naučme se být tady a teď

 

S KÝM SE SETKÁTE?

S oblíbenou lektorkou Gabrielou Rejman a jejími hosty.

Setkání personalistů proběhne za účasti:

 • Gabriela Rejman - Gábina se věnuje lektorské činnosti v oblasti personalistiky více než 13 let, umí prakticky a srozumitelně ukázat způsoby využití nových nástrojů, které lze využít k rozšíření vašich kompetencí v práci i osobním životě.
 • Jan Podzimek - Honza je realista s nohama na zemi. V roce 2010 spoluzaložil ve Zlíně marketingovou agenturu PRIA, která vyrostla do týmu více než 50 specialistů. Honza se s vámi podělí o svou dobrou náladu a zkušenosti s maximálním vytížením.
 • Adriana Tkočová -  Aďka dokáže přirozeným způsobem začlenit jógu do běžného života. Zaměřuje se především na zdravotní aspekt pohybu s propojením dechu, těla a mysli. Office jóga je dnes celosvětově využívanou praxí. 

 

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ KURZU:

 • 28. a 29. 4. 2020
 • Spa Hotel Lanterna, Leskové 659, 756 06 Velké Karlovice

Mám zájem o dvoudenní kurz HR ve Velkých Karlovicích

 

 


Cena:

12.900 Kč bez DPH

Cena zahrnuje: dvoudenní kurz s profesionály, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, občerstvení během celého kurzu, časově neomezené vstupy do L-SPA Lanterna i Wellness Horal + transfer v rámci resortu, ručníkový servis pro vstup do wellness, WIFI, parkování u hotelu

Při registraci do 15. 3. cena 9. 900 Kč bez DPH

 

 REGISTRUJTE SE NA: 

Radka Dvořáková, asistentka, +420 604 251 808, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

Nenechte si ujít příležitost a stáhněte si náš vzdělávací plán :)

Těšíme se na setkání! :)

 
 

Všechny termíny:

 • Od 28. duben 2020 12:00 do 29. duben 2020 17:00

Powered by iCagenda

Novinky na váš email

Naše úspěšné expedice

janca-logo

Martin Šuta

vedoucí prodejen Janča V.M. s.r.o.

CE-PA pro nás realizovala Competitive mystery shopping, díky kterému jsme odhalili naše slabé stránky v porovnání s konkurenčními podniky.  

Logo SPUR

Helga Gregarová

HR a marketingová manažerka SPUR a.s.

Teambuildingová hra Baťův Zlín je pojata velmi zajímavě. I když je většina z nás ze Zlína, tak jsme objevili nová místa a zjistili jsme další zajímavosti o firmě Baťa, které jsme doposud neznali. Strávili jsme velmi zajímavý den a určitě doporučujeme. 

RI-OKNA-logo

Olga Kovaříková

Personalistka RI OKNA a.s.

Díky kurzu Stress management jsem zjistila, jak efektivně pracovat, když mi práce "přeroste přes hlavu". Moc se mi líbil projev lektorky Soni Drápalové, bylo to obohacující, přínosné a hlavně zábavné.    

spo-spol-s-r-o

Martin Marušák

vedoucí výroby SPO s.r.o.

Ve spolupráci se společností CE-PA jsme dokázali na pracovišti Tryskání snížit manipulovanou hmotnost odlitků o 50 % a průměrný čas tryskání o 25 %.

ekofiltr

Jaromír Münster

ekonomický ředitel Ekofiltr s.r.o.

Díky projektu „Změna layoutu výrobní haly", který jsme realizovali ve spolupráci s firmou CE-PA, se nám podařilo snížit průměrnou dobu výroby o více než 15 %. Důsledkem bylo také zrušení odpolední směny na dvou pracovištích.

Úspor, které jsme nalezli ve vaší výrobě

Nabídek na společnou výpravu

Osob, které jsme proškolili

Naši klienti a reference

Spolupráce s CE-PA našim klientům pomohla nastavit efektivní procesy a moderní trendy v jejich firmách